Oferta Santander Consumer Banku

Santander wyprzedaje kredyty gotówkowe

Czytaj więcej

Szkolna promocja kredytów gotówkowych w Santander Consumer Banku

Czytaj więcej

Santander daje karty kredytowe na próbę

Czytaj więcej

Karta kredytowa Silver Santander Consumer Banku najlepsza w ocenie Federacji Konsumentów

Czytaj więcej

Wycofanie oferty kredytów hipotecznych

Czytaj więcej
 1. Santander w papierach ma troche bałaganu, ale bank ok. Bez wiekszych problemow z kredytem na auto.

 2. Witam miałem kredyt na auto w santander banku.W zeszłym roku moja sytuacja finansowa uległa chwilowemu pogorszeniu więc bierzącego roku zdecydowałem sie zwrócić bankowi auto w celu rozliczenia zaciągniętego kredytu.Auto marki Mercedes c klasy rok produkcji 2002 wyszacowano przez bank na 23900 gdzie jego cena giełdowa jest zupełnie wyższa a teraz jakiś koleś sprzedaje moje autko na gratce za 36900 i gdzie tutaj sprawiedliwość>SANTANDER POD SĄD przestrzegam wieć przed zaciąganiem krdedytów w santanderze.Ta sprawa zakonczy się w biurze konsumenta i dalej w sądzie.Pozdrawiam

 3. A Ty się pewno spodziewałeś, że jeszcze Ci dadzą zarobić ? Bank na tym zarobił, sprzedając auto, a teraz chce zarobić na nim kolejny użytkownik. Na moje oko żdana afera. Pozdrawiam.

 4. dlaczego nie ma innych kredytow santandera ?

 5. bo ten bank stopniowo wycofuje sie z rynku polskiego

 6. Witam wszystkich niedowiarków!!niestety ta osoba z drugiego komętarza ma Absolutną racje co do kompetencji tego Banku!!ja osobiście jestem zaszokowana zachowaniem i podejściem do klienta ze strony Banku!!miałam bardzo podobną sytuacje we wrześniu tego roku zdecydowałam się oddać Bankowi auto Marki Citroen Xara Picasso 2001 Bo sami tego chcieli nie chciałam robić żadnych problemów bo wiedziałam że częściowo wina leży po mojej stronie,ale teraz wiem że popełniłam okropny błąd ponieważ Bank rząda odemnie dodatkowych pieniędzy oczywiście zwrotu całego kredytu!!zostałam bez auta i za niedługo bez pieniędzy kturych nie mam bo Bank rząda odemnie 37.185zł PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ Z KIM PODPISUJECIE UMOWE!!!!!!!

 7. ale to tak w kazdym banku, jest dobrze jak jest dobrze, tzn jesli placisz to jest ok, a jak sie problemy zaczynaja to wiadomo

 8. Ja nie narzekam na santandera, zadnych schodow nie mialem, wszystko poszlo gladko.

 9. SANTANDER DO PIACHU ZŁODZIEJE!!!!

 10. eee tam bank jak kazdy inny...

 11. Złodzieje

 12. Witam Wszystkich! Podzielam opinie o Santander Consumer Bank. Uważajcie na zwieranie umów przez pośredników w salonach samochodowych, bo Oni zrobią wszystko aby pozyskać klienta, a razie problemów, człowieku radź sobie sam. Wcześniejsza splata kredytu graniczy z cudem ,środki które spłacasz wcześniej nie pomniejszają zadłużenia tylko leżą na osobnym koncie, dają do podpisywania Aneks in blanco. Łamią prawo i nikogo to nie obchodzi.

 13. Zgadzam się z Tobą w zupełności, Panie na infolinii są bardzo mile, ale nie mogą w żaden sposób pomoc, poza pisaniem reklamacji do odpowiedniego Departamentu, zastanawiam się jak się tej umowy wymiksować. Oszczekam Wszystkich, jak bym wiedziała wcześniej to na pewno nie podpisałabym z Nimi umowy. Ludzie oszczekam z daleka od Sandander Consumer Bank!!!!!!!!!!!!!!!!!

 14. Zgadzam sie co do negatywnych opini santandera. Mam kredyt i go regularnie spłacam jak i karte kredytową. Do kredytu nie moga sie do czepic bo sa ustalone raty ale co do karty kredytowej to co miesiac maja problemy ( płace regularnie ) i zawsze doliczaja 13 zł za monit ktorego nie otrzymuje a z dniem dzisiejszym zablokowali karte z nijakich powodów. Przypominam, że płace regularnie. Własnie sie do nich wybieram zrobic zadyme bo przez telefon sie nie dogadam. Wiec nie polecam ZŁODZIEJE!!!!!!!!!!

 15. Same negatywy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bank / czy może raczej wymuszalnia/ ??? Brak słów na to co wyprawia ten bank!!!!!!!!!!! 5 dni zwłoki w spłacie kredytu /pracuję w Danii, tam akurat było święto i weekend / naliczono mi 34 zł opłat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 34 ZŁOTE ZA 5 DNI . To nawet provident nie ma takiego oprocentowania!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! telefony w nocy , grożenie egzekucjami , i nikogo nie interesuje , że przez kilka lat spłacam kredyt i oni mają z tego zarobek. Nie , ważne jest aby "dokopać" człowiekowi i wyrwać kasę a potem może jakiś następny się nawinie!!!!!!!!!!! odradzam wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11